Udruga za sindrom Down Zagreb je u protekloj školskoj godini (2023/2024) sudjelovala u projektu I MI SLIKAMO koji je financiran sredstvima Ministarstva kulture i medija RH.
U sklopu projekta su održane interdisciplinarne radionice za djecu i mlade sa sindromom Down na kojima je gđa Dunja pričala i scenski izvodila priču, a djeca su oslikavala pročitano pod vodstvom gđe. Ljiljane Mihaljević. Umjetničke voditeljice projekta su gđa. Ljiljana Mihaljević i gđa. Dunja Sepčić. Kao finalni produkt projekta napravljena je slikovnica I MI SLIKAMO. Slikovnica je snimljena u video obliku, a tekst slikovnice je pisala spisateljica Sanja Pilić. Glas je posudila Dunja Sepčić, glazbu uradio Damir Šimunović, za fotografiju je zadužena Ljiljana Mihaljević. Postprodukciju slikovnice je radila umjetnička organizacija Yelo.

U nastavku možete pogledati i poslušati slikovnicu. Uživajte!

Projekt je financiran sredstvima Ministarstva kulture i medija RH.